- Polska:
- Bachledówka
- Bańska Wyżna
- Bardo
- Białka Tatrzańska
- Biały Dunajec
- Bielawa
- Bielsko-Biała
- Brenna
- Bukowina Tatrzańska
- Bystra
- Czarna Góra
- Czerwienne
- Czorsztyn
- Długopole-Zdrój
- Duszniki-Zdrój
- Iwonicz-Zdrój
- Jarnołtówek
- Jaworze
- Jelenia Góra
- Jeleśnia
- Karpacz
- Kluszkowce
- Kombornia
- Korbielów
- Kościelisko
- Krynica-Zdrój
- Kudowa-Zdrój
- Lanckorona
- Lądek-Zdrój
- Limanowa
- Lipowa
- Lutowiska
- Łomnica
- Milówka
- Mszana Dolna
- Murzasichle
- Zagranica:
- Pasma górskie w Polsce:

Do dyspozycji gości oddanych zostało 17 pokoi gościnnych wyposażonych zgodnie ze standardami 3-gwiazdkowego hotelu. W każdym pokoju znajduje się: oddzielna łazienka z kabiną prysznicową lub wanną, telefon oraz dostęp do bezprzewodowego internetu WiFi. Niemal z każdego okna roztaczają się piękne widoki na uliczki Miasteczka Galicyjskiego. Warto wspomnieć, że na życzenie gości przygotowano pokoje EKO, czyli pozbawione wszelkich urządzeń emitujących promieniowanie, które może być szkodliwe, takich jak: odbiorniki TV, czy monitory (goście mogą bezpłatnie wypożyczyć odbiornik TV na czas pobytu).
Pobyt w Miasteczku warto uprzyjemnić sobie wizytą w Cesarsko-Królewskiej Kawiarni Galicyjskiej, gdzie delektować się można aromatem świeżo parzonej kawy. Z kolei sytą strawę goście znajdą w Gospodzie Galicyjskiej mieszczącej się w budynku - replice karczmy żydowskiej z Orawki z przełomu XIX i XX wieku. Tutejsze menu łączy w sobie tradycyjne receptury z czasów Franciszka Józefa I z akcentami kuchni austriackiej, węgierskiej i niemieckiej.
W tym miejscu nie można się nudzić. Spacerując klimatycznymi uliczkami można odwiedzić dawną aptekę, atelier fotografa i zakład zegarmistrzowski, zajrzeć do fryzjera i garncarza oraz dowiedzieć się, jak działał magiel. Dopełnieniem tej wspaniałej lekcji historii jest dwór szlachecki z Łososiny Górnej (rekonstrukcja oryginału) oraz remiza strażacka, gdzie za drewnianymi wrotami odnaleźć można dawne wozy, węże gaśnicze, bosaki, hełmy.